LZS Mrzygłód - strona nieoficjalna

Na jaką pozycję LZS potrzebuje wzmocnień?

LZS wraca z Kłomnic bez punktów...

• autor: LZS__M, 2013-09-14 10:44

Piłkarze LZS Mrzygłód doznali drugiej porażki z rzędu. W 5. kolejce LZS uległ pretendentowi do awansu Gminie Kłomnice 2 - 1 ( 0 - 1 ).

Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił już w 4 minucie Robert Miecznik. Niestety tego dnia było to za mało by myśleć o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. W przekroju całego meczu to Kłomnicznie sprawili lepsze wrażenie na boisku. LZS nie potrafił przejąć inicjatywy, a to zemściło się w drugiej połowie, w której padły dwie bramki dla gospodarzy. Teraz przed naszym zespołem pojedynek z Czarni Starcza i najwyższy czas na zmianę niepokojącego trendu, zapoczątkowanego w meczu ze Spartą.

Gmina Kłomnice - LZS MRZYGŁÓD 2-1 (0-1)

autor: ~xxx 2013-09-16 14:44:36

avatar Co jest? a możne zły trener co?
Jaja sobie robicie brać się za gre

autor: ~gmina 2013-09-16 20:55:50

avatar pozdro dla kilku chłopaków którzy zostali trochę dłużej w Kłomnicach :))

autor: ~ix 2013-09-17 08:06:07

avatar dobrze jest!przecież jestesmy beniaminkiem.trzeba 1 sezon wywalczyc utrzymanie a już bys chciał xxx okręgówke?

Autor: Treść:pozostało znaków:

A-klasa » Częstochowa II